hannover
01 بهمن 1401 - 11:18

نماینده ادوار: اگر سپاه پاسداران نبود اروپا باید در مقابل داعش صف آرایی می کرد

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه هر مجموعه ای که اثر گذارتر باشد بیشتر مورد دشمنی قرار می گیرد، تاکید کرد: سپاه پاسداران نقش مهمی درتامین امنیت منطقه دارد و اگر اقدامات این نهاد نبود اروپا باید در مقابل داعش صف آرایی می کرد.

ارسلان فتحی پور نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران وقراردادن نام آن در لیست سازمانهای تروریستی، اظهار داشت: قدرت و توانمندی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان از  درماندگی اروپا و دلیل اصلی  تصمیم غرب است.

وی با بیان اینکه هر مجموعه ای که اثر گذارتر باشد بیشتر مورد دشمنی قرار می گیرد، تاکید کرد: سپاه پاسداران نقش مهمی درتامین امنیت منطقه دارد و اگر اقدامات این نهاد نبود اروپا باید در مقابل داعش صف آرایی می کرد.

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه امروزه نقش و اهمیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای مردم در تامین امنیت عمومی به خوبی درک شده است، افزود: مجلس و دولت باید در قالب طرح یا لایحه به این اقدام اروپا پاسخ متقابل بدهند.

فتحی پور با تاکید بر اینکه ضرورت و اهمیت سپاه هر روزبهتر و بیشتر شناخته می شود، بیان داشت: سپاه باعث شد شر منافقین و داعش از منطقه و سایر کشورها کم شود و در این راه انسان های بزرگواری  همچون حاج قاسم سلیمانی را تقدیم کرده است.

وی با اشاره به جمله ای از بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران مبنی بر اینکه اگر سپاه نبود کشور هم نبود, تاکید کرد: اروپا باید عواقب موضع گیری و اقدامات خود علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را برعهده بگیرد.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنی استکبار جهانی با سپاه پاسداران به دلیل اهمیت و جایگاه  این نهاد است، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موثرترین مبارز علیه گروه های تروریستی ساخته دست آمریکاست از این رو اروپا باید منتظر اقدام متقابل باشد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در دوره هشتم و نهم اقدام اروپا را توهین به مردم ایران دانست و افزود: بی تردید بخشی از اقتدار امنیتی منطقه مرهون اقدامات و رشادت‌های ایثارگونه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. سپاه با توجه به مردمی بودن آن همیشه در زمینه های علمی ،اقتصادی ، نظامی و فرهنگی اقدامات ارزنده و موثری را انجام داده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 987850