hannover
28 دی 1401 - 18:23

فرود هلی کوپتر قبل از دیدار فوتبال بدون اطلاع وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال!

قبل از دیدار تیم های فوتبال شهرداری آستارا و مس شهر بابک در اتفاقی عجیب دو هلی کوپتر در چمن ورزشگاه وحدت فرود آمدند که این موضوع بدون اطلاع وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در شرایطی که قرار بود تیم‌های شهرداری آستارا و مس شهر بابک از ساعت 14 امروز در ورزشگاه وحدت آستارا به مصاف هم بروند، اتفاق عجیبی برگزاری این مسابقه  هفته هجدهم لیگ یک را دقایقی به تاخیر افتاد.

حدود ساعت 12:30 دقیقه و در شرایطی که فقط 90 دقیقه تا شروع مسابقه زمان باقی مانده بود، هلی کوپتر حامل ایگور لویتین، دستیار ویژه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه همراه با برخی مسئولان استانی وارد زمین شد. 

این افراد 40 دقیقه بعد، پس از بازدید از پروژه خط ریلی رشت- آستارا بار دیگر به زمین بازگشته و با هلی کوپتر خود از محل خارج شدند.

این اتفاقات سبب شد بازی تیم‌های شهرداری آستارا و مس شهر بابک با حدود 40 دقیقه تاخیر برگزار شود. نکته عجیب این جا است که ظاهرا حراست فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش نیز در آستانه این بازی از فرود آمدن هلی کوپتر حامل مقامات سیاسی و استانی به ورزشگاه وحدت بی‌اطلاع بودند و این اتفاق بدون هماهنگی با آن‌ها رخ داده است.

به گزارش فارس، دیدار تیم های مس شهربابک و شهرداری آستارا با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 985211